prezeraj potiahnutím myšou

Referencie

CORE 4 je profesionálna agentúra, s ktorou spolupracujeme už 11 rokov a v podstate sme spolu začínali budovať existenciu a pôsobenie značky Orange Slovensko v online prostredí. Veľmi oceňujem kombináciu kreativity a technologickej dokonalosti, čo nie je na trhu pravidlom. Tím CORE 4 je otvorený novým ideám a názorom klienta, čo spoluprácu produktívne stimuluje a spríjemňuje.

Miloš Lalka

COMMUNICATION & BRAND DIRECTOR
Orange Slovensko, a.s.

Agentúru CORE 4 sme si vybrali, keď sme chceli viac a lepšie využiť komunikáciu v online priestore a sprístupniť našu značku mladým ľuďom. Výsledky prišli rýchlo. Asi preto, lebo sme si zvolili agentúru, ktorá prichádza s funkčnými riešeniami, dokáže sa zamerať na splnenie cieľov a čo je asi najdôležitejšie – práca ju baví.

Juraj Barta

Riaditeľ marketingu
Slovenská sporiteľňa, a.s.

S CORE 4 spolupracujeme už niekoľko rokov a vnímame ich prácu ako vysoko profesionálnu a vysoko kvalitnú. Agentúra sa dokáže s komunikovanou službou či produktom stotožniť a komunikovať ich efektívne a cielene požadovanej cieľovej skupine. Pre mňa osobne sú niektorí členovia CORE 4 tímu obrovskou pomocou najmä z ľudského hľadiska.

Dagmar Kočišková

Country Marketing Coordinator
Canon Slovakia s.r.o.

Azet.sk je najväčším webovým portálom na Slovensku a s CORE 4 spolupracuje prakticky od vzniku internetovej reklamy v krajine.
Viac ako 10-ročný profesionálny prístup k plánovaniu kampaní, ich implementácii, prístup ku kreatívnym nápadom a ich následnej realizácii považujeme za maximálne pozitívny a je pre nás iba ďalším znakom vynikajúceho partnerstva.

Michal Žatkuliak

Account Director
Azet.sk, a.s.

Naša spolupráca s CORE 4 sa začala v roku 2000 a postupovala od základnej tvorby webstránky až po moderné a komplexné riešenia. CORE 4 nám poskytuje kompletný servis vrátane technologického a strategického plánovania, mobilných služieb a B2B činností. Rozsah spolupráce je základným dôkazom vysokého stupňa spokojnosti s poskytovanými službami.

Vladimír Kršák

Director of Direct Sales Department
Allianz – Slovenská poisťovňa, a.s.

S PPC tímom CORE 4 spolupracuje Orange Slovensko, a.s., na kampaniach, ktoré prinášajú zákazníkov predovšetkým do e-shopu. CORE 4 pozná online komunikačné potreby Orangeu, sleduje trendy, navrhuje aj displejovú reklamu, zapracúva SEO. Vyhodnocovanie týchto aktivít umožňuje efektívne investovanie finančných prostriedkov nielen do PPC.

Ľubomír Kramoriš

Online Media Coordinator
Orange Slovensko a.s.
28. 1. 2013 - orange.sk

Videostream powered by MeToo.sk & SITEL telekomunikačné riešenia