prezeraj potiahnutím myšou

O agentúre

Online agentúra CORE 4 je slovenskou agentúrou, ktorá v prostredí internetu poskytuje full servis riešenia, ktoré dnes však často presahujú aj do offline prostredia. Znamená to, že všetky výkony súvisiace s online prostredím zastrešuje in house, čomu zodpovedá aj komplexná štruktúra agentúry. CORE 4 je na trhu súčasne aj najdlhšie fungujúcou agentúrou, čo aktuálne predstavuje 13 rokov praxe. V súčasnosti je členom odbornej asociácie ADMA a zamestnáva 51 interných špecialistov, z ktorých mnohí prešli aj komunikačnou praxou v ATL prostredí.

Pri našej práci sa nezaobídeme bez aktuálnych informácií zo sveta mediálneho biznisu. Digiline - dcérsku agentúru CORE 4 a Unimedie tvoria špecialisti na výkonnostný marketing, mediálny nákup a mediálne plánovanie. Certifikovaní pracovníci majú pod palcom kompletnú správu PPC kampaní, zabezpečujú mediálne stratégie a analýzy, vrátane landscapu online prostredia. Pravidelne sledujú najnovšie trendy v online prostredí, vyhodnocujú zrealizované kampane a pripravujú reporty a odporúčania pre klientov.

www.digiline.sk

Štruktúra činností

Klient servis oddelenie

Account manageri pripravujú komunikačné stratégie, projektové plány, koordinujú všetky projekty, ako aj celý tím. Zabezpečujú denný servis pre klientov, plnia všetky ich požiadavky a zadania. Pravidelne projekty vyhodnocujú, sledujú trendy digitálneho marketingu, pripravujú prehľady a analýzy trhu a tiež odporúčania.

Webové oddelenie

Zabezpečuje analýzy, prípravu a tvorbu stratégií pre web stránky a microsity, mobilné aplikácie, aplikácie pre tablety alebo iné špeciálne online riešenia, vyhodnocovanie uskutočnených projektov, sledovanie štatistík, vrátane Google Analytics. Súčasťou teamu sú account manageri, projektoví manageri, web manageri a web editori.

UX oddelenie

User Experience a User Interface je to, čomu sa na tomto oddelení každý den venujú naši špecialisti. Vedia povedať, čo uzívatelia prežívajú pri návšteve vašej web stránky alebo aplikácie, či funguje eshop alebo či vedia užívatelia vyplniť objednávkový formulár . Vedia navrhnúť wireframes tak dobre, aby už žiaden užívateľ na vašu stránky nenadával. Najviac si rozumejú s webdesignermi a programátormi.

Kreatívne oddelenie

Kreatívne, ideové, grafické a copywriterské služby zabezpečujú tri tímy zložené zo skúsených kreatívcov, z ktorých viacerí prešli aj ATL agentúrami.
Kreatívne oddelenie vedie kreatívny riaditeľ spolu so Senior Art Directorom. Oddelenie kladie pri návrhoch kampaní dôraz na efektívne prepojenie offline riešení s online riešeniami.

Oddelenie sociálnych sietí

Inovatívnou zložkou je špecializované oddelenie redaktorov pre Facebook stránky klientov zložené z bývalých novinárov, ktorí denne komunikujú s fanúšikmi klientskych profilov na Facebooku. Toto oddelenie zabezpečuje aj kompletné služby zamerané na tvorbu a postprodukciu online videa.

Technologické oddelenie

Zabezpečuje IT služby pre analýzu, návrh, vývoj a prevádzku online riešení v prostredí internetu, intranetu a mobilných zariadení.
Ďalej poskytuje softvérový vývoj a prevádzku aplikácií a webových služieb s dôrazom na využitie aktuálnych technologických možností s optimalizáciou pre všetky typy koncových zariadení.

top ľudia

Miroslav Murgaš

Miroslav Murgaš

CEO / Technology director

Miroslav „Moorgy“ Murgaš pracuje v oblasti IT a online viac ako 15 rokov. Je jedným zo spoluzakladateľov CORE 4. Špecializuje sa na riadenie projektov v online prostredí. Okrem toho zabezpečuje, aby všetko v agentúre fungovalo. Pozíciu CEO prevzal koncom roku 2012.

Natália Vargová

Natália Vargová

Client Service Director

Pracuje v reklame už 16 rokov. Najskôr pôsobila v sieťovej agentúre DDB Needham ako Account Director pre klientov McDonald´s, Henkel, Šariš, Exxon Mobil, neskôr prestúpila do CORE 4, kde pôsobí ako Client Service Director. Natália má na starosti riadenie tímu account managerov a vzťahy s klientmi. Často „kafre“ do remesla kreatívnemu riaditeľovi a najradšej grafikom.

Iva Pacoňová

Iva Pacoňová

Copywriter, teamleader

Iva začala svoju kariéru copywriterky v CORE 4 už počas školy v roku 2013. Za pomerne krátku dobu stihla pracovať pre niekoľko kľúčových klientov a jej práce sa pravidelne objavujú v hodnoteniach Stratégii a na kreatívnych festivaloch. Na konte má niekoľko Klincov a kampaní mesiaca na webe medialne.sk. Okrem toho je autorom doteraz najkomentovanejšieho postu na slovenskom Facebooku.

Branislav Črep

Branislav Črep

Financial Director

Braňo pracuje v agentúre CORE 4 od jej vzniku. Jeho hlavnou úlohou je udržiavať spoločnosť a zamestnancov v zdravej finančnej kondícii. Okrem toho je pre svoju rozvahu obľúbeným konzultantom zamestnancov pre akýkoľvek typ problémov.

Adrián Juriga

Adrián Juriga

Senior Art Director

Pracuje v reklame viac ako 10 rokov. Ako Senior Art Director pôsobil v agentúrach Doctors, Lazar and Klostermann, Vaculik Advertising a Wiktor Leo Burnett. V CORE 4 spolupracuje nielen na tvorbe hlavných vizuálnych riešení, ale aj ako teamleader grafických dizajnérov. Adrián je špecialista na typografiu a zaujíma sa o všetko, čo súvisí s dizajnom.

Andrej Špička

Andrej Špička

Developer, teamleader

Ako už napovedá meno, Andrej Špička patrí v CORE 4 medzi programátorskú špičku. Počas svojho pôsobenia vo svete programátorov pracoval na kľúčových projektoch pre množstvo významných klientov pre spoločnosti ako ELET alebo MILLENNIUM. Svoje programátorské skúsenosti, ktoré nadobúda od roku ´97, zúžitkováva v CORE 4 na poste teamleadra developerov už 4. rok.

Andrej Bizik

Andrej Bizik

Webdesigner, teamleader

Andrej Bizik pracuje v reklame už 10 rokov a počas svojej kariéry vystriedal niekoľko spoločností a pozícii spojených s designom a grafikou. V minulosti pôsobil v agentúrach SCR a EFFECTIVITY a od roku 2013 ho je možné vídať v jednej z kancelárii CORE 4 na poste teamleadera a senior webdesignera.

Videostream powered by MeToo.sk & SITEL telekomunikačné riešenia